Celtic Supporters Club in Norway

Terminliste

Dato Tid H/B Motstander Turnering Resultat Målscorere
31.07   17:30   H       Aberdeen Liga 2-0 Welsh, Jota
06.08 16:00 B Ross County Liga 3-1 Kyogo, Jenz, Abada
14.08 13:00 B Kilmarnock Liga 5-0 Kyogo, Jota, Jenz, Starfelt, Giakoumakis
21.08 16:00 H Hearts Liga 2-0 Kyogo, Giakoumakis
28.08 13:00 B Dundee United Liga 9-0 Kyogo 3, Jota, Abada 3. Juranovic, Starfelt
31.08 20:45 B Ross County Ligacup 4-1 McGregor, Giakoumakis, Maeda, Forrest
03.09 13:30 H Rangers Liga 4-0 Abada 2, Jota, Turnbull
06.09 21:00 H Real Madrid Mesterliga 0-3
14.09 18:45 B Shakhtar Donetsk Mesterliga 1-1 Bondarenko (selvmål)
18.09 13:00 B St Mirren Liga 0-2
01.10 16:00 H Motherwell Liga 2-1 Kyogo, Hatate
05.10 18:45 B RB Leipzig Mesterliga 1-3 Jota
08.10 13:30 B St Johnstone Liga 2-1 Considine (selvmål), Giakoumakis
11.10 21:00 H RB Leipzig Mesterliga 0-2
15.10 16:00 H Hibernian Liga 6-1 Forrest 3, Giakoumakis 2, Maeda
19.10 19:15 B Motherwell Ligacup 4-0 Abada 2, Hatate, Kyogo
22.10 13:30 B Hearts Liga 4-3 Forrest, Giakoumakis, Maeda, Taylor
25.10 21:00 H Shakhtar Donetsk Mesterliga 1-1 Giakoumakis
30.10 13:00 B Livingston Liga 3-0 Kyogo, Taylor, Jota
02.11 18:45 B Real Madrid Mesterliga 1-5 Jota
05.11 16:00 H Dundee United     Liga            4-2                Haksabanovic 2, Kyogo, Abada               
09.11 20:45 B Motherwell Liga 2-1 Kyogo, Maeda
12.11 16:00 H Ross County Liga 2-1 Turnbull, Haksabanovic
17.12 13:30 B Aberdeen Liga

21.12 20:45 H Livingston Liga

24.12 13:30 H St Johnstone Liga
28.12 21:00 B Hibernian Liga

02.01 13:30 B Rangers Liga

07.01 16:00 H Kilmarnock Liga

14.01 18:30 N Kilmarnock Ligacup

18.01 20:45 H St Mirren Liga

28.01 16:00 B Dundee United Liga

01.02 20:45 H Livingston Liga

04.02 16:00 B St Johnstone Liga

18.02 16:00 H Aberdeen Liga

25.02 16:00 H Hearts Liga

04.03 16:00 B St Mirren Liga

18.03 16:00 H Hibernian Liga

01.04 16:00 B Ross County Liga

08.04 16:00 H Rangers Liga

15.04
16:00
B Kilmarnock Liga

22.04 16:00 H Motherwell Liga

06.05 16:00
Sluttspill kamp 1 Liga

13.05 16:00
Sluttspill kamp 2 Liga

20.05 16:00
Sluttspill kamp 3
Liga
24.05 20:45 Sluttspill kamp 4 Liga

27.05 16:00 Sluttspill kamp 5 Liga

CSCN på Facebook

CSCN på Twitter